Prečo 3D Samolepiace kamenné obklady

Samolepiaci kamenný obklad uľahčí prácu a ušetrí rozpočet

Vďaka špeciálnej samolepiacej technológii teraz zvládne inštaláciu kamenných obkladov naozaj každý. Obklad ALFIstick® je vybavený lepiacou vrstvou, takže ho stačí priložiť na vybraný stenu v interiéry (nie je určený pre externé použitie).

Montáž je tak jednoduchšia a zaobídete sa bez platených služieb profesionála. Sme výhradnými dovozcami samolepiacich kamenných obkladov v Česku. Obklady z bridlice, mramoru, pieskovca a kvarcitu ponúkame aj v obľúbených farebných odtieňoch.

Nákup samolepiacich obkladov


5 dôvodov, prečo zvoliť 3D samolepiace obklady ALFIstick®

Produkt ALFIstick® sa môže pochváliť hneď niekoľkými prednosťami, ktoré z neho robia horúceho favorita v našom portfóliu. Poďme sa na tieto výhody pozrieť z blízka.

1. Inštalácia je hračka – a to doslova

Vďaka samolepiacej technológii zvládnete inštaláciu svojpomocne a za výraznej kratšiu dobu. Stačí odlepiť ochrannú fóliu a kamennú dlaždicu pritisnúť na vopred upravený povrch. Inštalácia sa tak naozaj viac podobá skladačke ako náročnej práci.

TIP: pozrite si návod a inštruktážne video v sekcii Montáž.

2. Ušetríte za montáž a lepidlo

Inštalácia obkladov ALFIstick® je oproti klasickým výrobkom podstatne jednoduchšia a zvládnu ju aj zákazníci, ktorí by si na túto úlohu inak netrúfli. Okrem lepidla tak ušetríte najmä za prácu plateného montéra. V prípade záujmu vám samozrejme radi zaistíme profesionálnu montáž.

3. Široký výber z pravého prírodného kameňa

Bridlica, kvarcit, pieskovec a mramor – rovnako pri samolepiacich obkladov môžete vyberať z obľúbených druhov kameňa a to v niekoľkých farebných variantách. Voľbu kameňa tak jednoducho prispôsobíte vašemu vkusu a interiéru bytu či rodinného domu.

4. 3D prevedenie pre ešte štýlovejšiu výzdobu

Obklady ALFIstick® sa pýšia trojrozmerným „3D“ prevedením, ktoré utávára jedinečný vizuálny efekt. Vďaka tomu obklad skutočne zaujme a poskytne vám aj návšteve pohľad, ktorý len tak neomrzí.

5. Obložte si obývačku, kuchyňu, kúpeľňu alebo krb

Či si už túžite skrášliť svoju obývačku, predsieň, recepciu reštaurácie alebo kúpeľňu či kuchyňu – obklady ALFIstick® dajú voľný priechod vašim plánom a fantázii. Ak chcete produkt inštalovať v priestore s vyššou vlhkosťou alebo teplotou (kúpeľňa, kuchyňa, krb … ), nezabudnite ich prv impregnovať. Vďaka veľkému teplotnému rozsahu použitia, od -40°C do +120°C, sa hodia prakticky kdekoľvek do interiéru.

Impregnáciu určenú priamo pre vami vybraný typ kameňa nájdete TU.


O kamenných obkladoch ALFIstick®

3D samolepiace kamenné obklady ALFIstick® tvoria veľmi tenké vrstvy prírodného kameňa na samolepiacej vrstve. Sú vybavené ochrannou fóliou, ktorú pred inštaláciou odstránite. Produkt je ideálne pokladať na vopred upravený, hladký, čistý a rovný povrch. Tvar a rozmery je možné prispôsobiť s pomocou výrezu – hodiť sa budú nožnice na plech alebo kotúčová píla. Kompletné informácie o inštalácii a následnej údržbe nájdete TU.

Na interiérové obklady ALFIstick®, rovnako ako na ďalšie kamenné obklady z e-shopu alfistyle.sk, vám poskytneme 5 ročnú záruku.Instagram alfistyle_cz

Prejsť na panel nástrojov